V Novém Roce v novém….

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vážení přátelé, ráda bych Vám představila podobu nových stránek. Je Nový Rok a všichni si přejí,  aby v Novém Roce bylo vše minimálně o 1000% lepší než v tom předešlém. Proto jsem pro Vás připravila nové stránky, které všem nabídnou nejen nové informace, ale i nové funkce. Nové stránky zároveň přínáší i nový rezervační formulář, který je přehlednější a jednodušší než ten původní. V současnosti již nebude problém se rezervovat online i na párové masáže! Protože jsou mezi nami i takový jako já, co příliš nemají rádi změny,  je zde malý návod s legendou, jak rezervační systém používat.

Pokud jste si naše nové stránky prohlédli, určitě jste zjistili, že jsou více provázané s nejčastěji používanými službami jako je facebook, twitter nebo instagram. Doufám že se Vám podoba nových stránek bude líbit a poprosila bych Vás o trpělivost pokud narazíte na něco, s čím si nebudete vědět rady. A když na něco takového narazíte, neváhejte nám napsat mail s Vaším postřehem na info@kucatko.eu. Samozřejmě máme v plánu stránky i nadále rozvíjet tak, aby pro vás byly stále zajímavé. V tomto roce plánujeme například zprovoznění on-line messengeru nebo zprovozění dárkových poukázek.

Dále na Vás čekají v našem salonu nové druhy masáží a jedno velké překvapení, které by mělo přijít přibližně v polovině roku. Doufám, že k nám zachováte přízen stejně jako v roce 2017, a že se knám budete rádi vracet.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

One Response to V Novém Roce v novém….

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website