/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Masáž Kočičí pohlazení

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kočičí pohlazení je masáž, kterou přispějete na kočičky, které ještě neměli to štěstí, aby našli svůj domov. Spolupracujeme s organizací Kočičí naděje, z.s.

Výběr ze 3 masáží:

  • Čokoládová olejová masáž

Tato masáž je pravým luxusním hýčkáním pro milovníky čokolády a její vůně. Jedná se o jemnou relaxační celotělovou masáž s prvky Havajské masáže Lomi-Lomi. Čokoláda působí na všechny smysly a má zklidňující účinky. Zlepšuje náladu, odstraňuje stres a pocit deprese. Čokoládový olej má silné hydratační schopnosti a zjemňuje pokožku.

  • Masáž s lávovými kameny

Masáž s lávovými kameny je propojením tepla a hýčkání. Lávové kameny se přikládají na energetická místa na těle, které ve spojení s olejovou masáží působí jako vynikající nástroj k uvolnění tlaku, napětí a působí proti stresu. Zároveň se celé tělo příjemně prohřeje a uvolní.

  • Uvolňující masáž zad a šíje

Tato masáž je nenahraditelnou klasikou mezi masážemi. Jejím cílem je uvolnit celá záda, především bederní páteř, hrudní páteř, mezilopatkové svaly, krční páteř a šíji. Je velmi vhodná pro všechny, co mají sedavé zaměstnání nebo pro ty co mají fyzicky náročnou práci.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Comment

Name*

Email* (never published)

Website