/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

30 minutek pohody

30 minutek pohody

649 

Sedavé zaměstnání není nápor jen pro naše záda, ale i na krční páteř, ruce a nohy, které mohou ztěžknout a otékat. Proto jsme pro vás připravili 30 minutové masáže, kterými si můžete zpříjemnit den a dopřát si tak uvolnění i v nabitém pracovním dni. 

Thajská masáž rukou a šíje

Ruce, stejně jako nohy, mají celou škálu energetických bodu. Díky stimulaci těchto bodů dochází k harmonizaci a zklidnění. Thajská masáž rukou je zároveň prevencí proti syndromu karpálního tunelu. Masáž šíje uvolní nejzatíženější oblast páteře od bolesti, a dodá pocit lehkosti.

Uvolňující masáž zad a šíje

Tato masáž je nenahraditelnou klasikou mezi masážemi. Jejím cílem je uvolnit celá záda, především bederní páteř, hrudní páteř, mezilopatkové svaly, krční páteř a šíji. Je velmi vhodná pro všechny, co mají sedavé zaměstnání nebo pro ty co mají fyzicky náročnou práci.

Exotická reflexní masáž nohou

Masáž nohou se zaměřuje především na reflexní masáž chodidel, kde se nachází nejvíc akupresurních bodů. Díky stimulaci těchto bodů dochází ke zklidnění, uvolnění a harmonizaci celého těla. V této masáži si také můžete vychutnat masáž lýtek a stehen. Masáž nohou pomáhá od pocitu těžkosti a otoků.

Masáž hlavy

Tato masáž je zaměřena především na psychické uvolnění v náročném dni. Na hlavě se nachází spoustu energetických bodů. Při masáži hlavy dochází k uvolnění napětí a odchází stres. Tato masáž také pomáhá zmírnit únavu, migrénu a bolest hlavy.