/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Kočičí pohlazení

Kočičí pohlazení

899 

Kočičí pohlazení je masáž, kterou přispějete na kočičky, které ještě neměli to štěstí, aby našli svůj domov. Spolupracujeme s organizací Kočičí naděje, z.s.

Výběr ze 3 masáží:

  • Čokoládová olejová masáž

Tato masáž je pravým luxusním hýčkáním pro milovníky čokolády a její vůně. Jedná se o jemnou relaxační celotělovou masáž s prvky Havajské masáže Lomi-Lomi. Čokoláda působí na všechny smysly a má zklidňující účinky. Zlepšuje náladu, odstraňuje stres a pocit deprese. Čokoládový olej má silné hydratační schopnosti a zjemňuje pokožku.

  • Masáž s lávovými kameny

Masáž s lávovými kameny je propojením tepla a hýčkání. Lávové kameny se přikládají na energetická místa na těle, které ve spojení s olejovou masáží působí jako vynikající nástroj k uvolnění tlaku, napětí a působí proti stresu. Zároveň se celé tělo příjemně prohřeje a uvolní.

  • Uvolňující masáž zad a šíje

Tato masáž je nenahraditelnou klasikou mezi masážemi. Jejím cílem je uvolnit celá záda, především bederní páteř, hrudní páteř, mezilopatkové svaly, krční páteř a šíji. Je velmi vhodná pro všechny, co mají sedavé zaměstnání nebo pro ty co mají fyzicky náročnou práci.

Kategorie: .